2017. december 12. kedd, Gabriella

A pótlás gyakorlása TKP órán

Vonatozunk

Jobb kéz, bal kéz

Írás gyakorlása TKP-n, hogy a gyerekeknek is öröm legyen!

TKP írás előkészítő gyakorlatok, és a suliban nem lesz gond a ceruzafogás!

Szuper hangulatú TKP órák

Írás gyakorlása TKP-n, hogy a gyerekeknek is öröm legyen!

TKP Híradó 8. TKP egy olyan módszer, amellyel a mai gyerekek is örömmel tanulnak! Erről beszélgetünk egy finom limonádé mellett ...

Iskolára hangolódtunk Egyre több gyermek hangolódik velünk a sulira, örülünk, hogy a gyerekek szeretnek a Tanulás Könnyítő Programunk módszerével tanulni!

Készülnek az iskolára

Iskolára Hangoló Tábor 2016 3.nap

Iskolára Hangoló Tábor 2016 2 nap

Iskolára Hangoló Tábor 2016 Teljes gőzzel hangolódunk az iskolára! Vidáman, jókedvvel, hogy a tanulás öröm legyen!

TKP-tanulási stratégia és motiváció tábor a Vadvirág Alapítványnál  Egyik legnagyobb probléma a gyerekek tanulása körül motivációjuk csökkenése, elvesztése, sérülése. Fontos, hogy időben hatékony segítséget kapjanak!

"Miért?" Kárpáti Anikó a Somogy TV műsorában az iskola kezdéshez nyújt segítséget, hogya gyerekek jó kedvel kezdjék az tanévet.

TKP híradó 7  Miért fontos,hogy minden kamasz legalább egyszer részt vegyen egy ilyen kurzuson!

Úszás, gyógyúszás a Vadvirág Alapítványnálahol élmény az úszás, az edzés és a gyógyúszás!

Vadvirágos úszóversenyen sok mindent nyertünk: erőt, egészséget, jókedvet és persze szépen csillogó érmeket!

"Vadvirágos álom" sütink így készült a Neu cukrászdában.
A sok-sok finom alapanyag mellett (levendula, méz, joghurt, tejszín, narancslekvár és dió) mellett
bőven sütöttünk bele szeretetet és kedvességet, amitől az íze tényleg olyan lett mint egy álom.
Kóstoljátok meg mielőbb!

Elza karkötő  Kreatív sporttáborunkban, igazán változatos programokkal várunk benneteket.
Lányok nézzétek csak, így készítettük el ELZA Jégkirálynő karkötőjét!

Hurrá nyár van, és úszunk a Vadvirágban!

TKP Híradó 6. Hasznos tippek, ötletek VAKÁCIÓra minden szülőnek,gyereknek, hogy a legjobbat hozzuk ki a nyárból és magunkból!

A Vadvirág Alapítvány, Tanulás Könnyítő Program utolsó óráin, sok-sok kis diáknak gratulálhattunk, akik örömmel és remekül vették a tanév kihívásait! Szuper VAKÁCIÓT kívánunk mindenkinek!

2016 - ban is sok - sok, kis és nagy gyerek ügyesedett a " Vadvirágos" úszásainkon! Szuper vakációt kívánunk mindenkinek! Várunk Benneteket nyári programjainkon!

Gyermeknapi kívánság: Pizsama Party a Vadvirág Alapítványban! Ezt kérték a TKP foglalkozásra járó gyerekek.

Egy kis retro: 3. rész

Egy kis retro 2.rész

Egy kis retro: I. rész Sok- sok éve szervezzük már a nyári intenzív vízi programjainkat és táborainkat. Sokan már fiatal felnőttek azok közül, akik nálunk szerették meg a vizet, az úszást.
2016-ban is várunk Vadvirágos programjainkon!

Miért jó a Vadvirágban táborozni?

TKP híradó 5.  Legújabb TKP Híradónkban a Vadvirág Alapítvány nyári programjait, táborait vettük szemügyre!

Somogy TV "miért" című műsora  Fontos döntéseket hoztak meg a kisgyermekeket nevelő szülők a napokban, erről beszélget a Somogy TV " Miért" című műsorában szakmai igazgatónk Kárpáti Anikó és Mészáros Ágnes óvoda vezető, Szabó Gabi riporterrel!

TKP Híradó 4. A helytelen értékelés megöli a kreativitást, erről beszélget Kárpáti Anikó, Tamás Katalinnal a legújabb TKP híradónkban!

A Tanulás Könnyítő Program iskola előkészítő programja minden gyermek számára a legjobb hely, hogy felkészülten könnyedén és vidáman helytálljanak a suliban!

"Vízre szállnak" kicsik és nagyok!

Iskola előkészítő foglalkozás

TKP 3. Híradója, melynek témája a TKP oktatói képzés

Tanulás Könnyítő Program híradó az iskolaérettség izgalmas kérdését járja körül. TKP Híradó 2.

TKP Híradó A Tanulás Könnyítő Program, első saját gyártású híradója, melyben gyermekeink bizonyítványáról beszélgetünk

Stickes

Már lassan 20 éve, hogy a városban elsőként indítottuk vízi programjainkat