2017. október 17. kedd, Hedvig

Hogyan segíthet

Alapítványunk sokféle csoportos foglalkozást biztosít ép gyermekeknek. A sérült gyermeknek viszont sokszor hatékonyabb az egyéni foglalkozás. A speciális terápiákban részesülő gyermekek fejlesztéséhez szponzoraink támogatása elengedhetetlenül szükséges. Ez lehetővé teszi, hogy a sérült gyermeket nevelő szülők anyagi terhein csökkentsünk, illetve a foglalkozások terápiás eszközeinek, fejlesztő játékainak tárát bővítsük.
Segítségük viszonzásaképpen a rendezvényeink plakátjain, szórólapjain, a rendezvények színhelyein megjelentetjük támogatóink nevét, logóját, köztük a Tiédet is.

Bízunk abban, hogy partneri támogatásával közösen tudunk segíteni.
A Vadvirág Alapítvány közhasznú szervezet.
Ha Te is szívesen segítenél, a következő módokon járulhatsz hozzá működésünkhöz:

Neked csak 1%, nekünk sokat jelent - Adószámunk 18762835-1-14

2011 - ben 504.248 Ft, 2012 - ben 242.022 Ft, 2014 - ben 422.000 Ft, 2015 - ben 409.000 Ft, 2016 - ban 337.000 Ft , 2017 - ben 315.458 Ft bevételhez jutottunk az adózók felajánlásai alapján.
Ez az összeg komolyan hozzájárult a működésünkhöz, nagyon köszönjük!
Kérjük, ha ismét szívesen segítenél, ajánld fel adód 1%-át a Vadvirág Alapítvány javára.

Pénzadomány

A Vadvirág Alapítvány működésének csupán 10%-át biztosítja az állami költségvetés.
Szolgáltatásaink folyamatos biztosítása érdekében szükségünk van pályázati támogatásokra és adományokra.
Ha Ön is szívesen segítene, adományát a következő módokon juttathatja el hozzánk:

*Átutalással számlaszámunkra: OTP Bank Zrt. 11743002-20139641
*Személyesen: az alapítvány központjában

Szolgáltatásban

Nagy szükségünk lenne olyan vállalkozók, vállalatok támogatására, akik szolgáltatásukkal segítik munkánkat, rendezvényeinket.

Köszönettel fogadnánk az alábbiakat:

• nyomdai kivitelezés
  • média, reklám
  • vendéglátás, élelmezés
  • rendezvényszervezés

Természetben

A Vadvirág Alapítvány szolgáltatásait több mint 300 gyerek, illetve családjuk veszi igénybe havonta. Az alapítvány napi működtetése és az ezzel járó eszközök beszerzése komoly anyagi terhet jelent számunkra.

Örömmel fogadnánk a következő felajánlásokat:

• gyerekek által használt fogyóeszközök, pl. kézműves alapanyagok
  • irodaszerek, papír
  • informatikai eszközök, számítógép, monitor, nyomtató
  • egyéb irodai eszközök: fénymásoló, mobiltelefon, spirálozógép

Önkéntes munkával

Alkalmanként szívesen vennénk önkéntes segítséget (személyi segítés, szakipari munkák, szervezés stb.)

Ha szívesen áldoznál szabadidődből egy keveset önkéntes tevékenységre, kérjük, töltsd ki és juttasd el hozzánk az alábbi jelentkezési lapot.

Ide kattintva letölthető az önkéntes támogatásra jelentkezés lapja